GE Money Bank, a.s.

GE Money Bank patří mezi největší české peněžní ústavy. Je univerzální bankou, která disponuje širokou sítí poboček a bankomatů. Své služby orientuje jak na občany, tak na malé a střední podniky. Její velkou výhodou je, že je součástí jedné z největších a nejsilnějších společností na světě. GE má diverzifikované portfolio průmyslových i finančních firem, které generují vlastní finanční aktiva.

Služby na bankomatechGE

 

Dar UNICEFGE

 

Přispět na účet Dětského fondu Organizace spojených národů (UNICEF) je možné od 14.12.2010 prostřednictvím sítě bankomatů GE Money Bank. Rozšířit běžně využívanou nabídku bankomatů o možnost dárcovství se podařilo GE Money Bank a Českému výboru pro UNICEF jako prvním v Evropě. Celá bankovní operace je zdarma a dar je možné uplatnit jako odpočitatelnou položku k dani z příjmu.

Darovat peníze prostřednictvím bankomatu GE Money Bank je jednoduché a zabere pouze několik vteřin. Přímo na hlavní obrazovce bankomatu se po přihlášení objeví v nabídce menu možnost „Dar UNICEF“. Dárci si poté mohou vybrat, zda přispějí konkrétní částkou na vybraný projekt nebo libovolnou částkou na konto UNICEF. Vybrané projekty mají i stanovenou částku, kterou lze na daný projekt darovat, přičemž dar lze samozřejmě kdykoliv opakovat.

Vybrané projekty Unicef

 • Program OČKOVÁNÍ - 20 Kč
  Výběrem tohoto projektu přispěje klient 20 korunami na dvě vakcíny proti dětské obrně. Na nemoci, kterým je možno zabránit očkováním, ve světě každý rok umírá více než 1,5 milionu dětí. Očkovací programy UNICEF zajišťují díky darům veřejnosti vakcíny proti hlavním dětským smrtelným chorobám pro 40 % dětí v rozvojových zemích.
 • Program PITNÁ VODA - 50 Kč
  Na nedostatek vody a nemoci způsobené závadnou vodou každoročně ve světě umírají 4 miliony dětí. UNICEF ve více než 90 nejchudších zemích hloubí studny, instaluje ruční čerpadla, zajišťuje přívod vody do škol a zdravotních středisek, dodává soupravy pro desinfekci a přepravu vody, staví hygienická zařízení. Je také hlavním světovým dodavatelem orálních rehydratačních solí, jejichž podávání výrazně snižuje počet úmrtí dětí na průjmová onemocnění. Zajištění pitné vody a hygienických opatření je jednou z nejvyšších priorit UNICEF také v situacích katastrof. Klient účastí v tomto projektu přispěje 50 korunami na tablety, které čistí a desinfikují vodu (1 tableta stačí k vyčištění 4 - 5 litrů vody).
 • Program VÝŽIVA - 150 Kč
  Z důvodu podvýživy každý den ve světě umírá 15 000 dětí. UNICEF zřizuje a podporuje výživová centra pro těžce podvyživené děti, která fungují 24 hodin denně. Pro děti strádající podvýživou dodává speciálně obohacené potraviny, vitamíny a výživové přípravky, které zajišťují potřebné složky výživy. Školí zdravotníky z řad místního obyvatelstva a zajišťuje osvětu a poradenství pro matky o správné výživě dětí. Rozvíjí programy tzv. dobytčích (potravinových) bank, v rámci kterých dodává sirotkům a nejchudším rodinám domácí zvířata, a podporuje tak jejich soběstačnost. Výběrem tohoto projektu přispěje klient 150 korun na terapeutickou výživu jednoho dítěte na měsíc.

Konec platnosti kartyGE

 

Prostřednictvím obrazovky bankomatu je držitel karty informováni o blížícím se konci platnosti své platební karty.

Příkaz k úhraděGE

 
DOPLNIT

Pujčky a úvěry přes bankomatyGE

 

Již po čtyřech měsících od založení běžného účtu vám zdarma aktivujeme v České republice jedinečnou službu Infolimit, díky níž vždy a všude víte, kolik peněz vám GE Money Bank nabízí.

 • Vždy na začátku měsíce pravidelně vypočítává a zobrazuje aktuální nabídky. Tyto nabídky zůstávají platné vždy po dobu následujícího kalendářního měsíce.
 • Stačí, abyste na svůj běžný účet v GE Money Bank posílali vaše pravidelné příjmy

Jak funguje Infolimit

 • Po vsunutí karty do bankomatu si klient může v úvodním menu zvolit službu „Infolimit - kolik si můžete půjčit“.
 • Po zvolení služby infolimit, se klientovi zobrazí nabídka produktů (Expres, Flexikredit, MoneyCard) s částkou, kterou si klient může půjčit.
 • Jestliže bude mít klient zájem o více informací k zvolenému produktu, nebo si bude chtít o produkt přímo požádat, zadá na následující obrazovce své telefonní číslo.
 • Zadané telefonní číslo se automaticky přenese do GE Money Bank a klient bude následně do 24 hodin v nejbližší pracovní den kontaktován osobním bankéřem, který klientovi sdělí více informací o zvoleném produktu, nebo přímo provede předběžné schválení půjčky dle přání klienta.
 • Informaci o Infolimitu si může klient na bankomatu také vytisknout.
 • Schválený klient se poté dostaví s potřebnými doklady (dle instrukcí osobního bankéře z telefonního rozhovoru) na obchodní místo GE Money Bank, kde už jen podepíše smlouvu.

Výběr hotovostiGE

 

Výběr hotovosti na bankomatu.

Změna PINu na kartěGE

 

Realizace změny PIN kódu ke platobní kartě na bankomatu.

Zůstatek na účtuGE

 

Informace o disponibilním zůstatku na účtu ke kartě na bankomatu.