UniCredit Bank Czech republic, a.s.

UniCredit Bank Czech Republic a.s. zahájila svoji činnost na českém trhu 5. listopadu 2007. Vznikla integrací dvou dosud samostatně působících úspěšných bankovních domů HVB Bank a Živnostenské banky.

UniCredit Bank Czech Republic a.s. je silnou a rychle se rozvíjející bankou, která nabízí širokou škálu kvalitních produktů pro firemní zákazníky i privátní klientelu. Je jednou z nejsilnějších bank na trhu v oblasti projektového, strukturovaného a syndikovaného financování Corporate Finance. Mimořádně silnou pozici si banka rovněž vybudovala v oblasti akvizičního financování a také se řadí na první příčku ve financování komerčních nemovitostí.

Zákazníci UniCredit Bank mají, mimo jiné, možnost využívat nabídku služeb pro financování projektů ze strukturálních fondů EU nabízených prostřednictvím Evropského kompetenčního centra UniCredit Bank.

V oblasti služeb pro privátní klientelu je UniCredit Bank významným hráčem na trhu privátního bankovnictví, cenných papírů, kreditních karet a hypoték a velmi dobře si vede také v oblasti služeb pro zákazníky působících v oborech svobodných povolání (lékaři, soudci, advokáti, notáři apod.) Klientům těchto profesí se věnuje Kompetenční centrum pro svobodná povolání.

Zapomenuté peníze v bankomatu

Pokud držitel karty vybírá hotovost z bankomatu a zapomene peníze odebrat, vydané peníze zůstanou v odběrní přihrádce. Bankomaty při výběru klienta upozorňují: textovou výzvou na monitoru a zvukovým signálem k odebrání karty, a také textovou výzvou na monitoru a zvukovým signálem k odebrání hotovosti.

Podporované jazyky na bankomatech:

 • čeština čeština
 • angličtina angličtina
 • němčina němčina
 • francouština francouština
 • italština italština
 • španělština španělština

Hotline:

Informační linka UniCredit Bank 24 hodin denně 800 144 441.

Služby na bankomatechUniCredit

 

Příkaz k úhraděUniCredit

 

Zadání příkazu k úhradě a trvalého příkazu.

Vklad hotovostiUniCredit

 

UniCredit Bank nyní nově nabízí iQ bankomat s funkcí inteligentního vkladu - vklad hotovosti přímo na Váš účet, bez čekání, rychle a jednoduše. Inteligentní vklady šetří můj čas, jsou jednoduché, bezpečné a dostupné i o víkendech.

Postup:

 1. Vložte platební kartu UniCredit Bank.
 2. Zadejte Váš PIN.
 3. Vyberte "Inteligentní vklad".
 4. Vyberte Váš účet v CZK nebo pomocí číselné klávesnice zadejte číslo jiného korunového účtu v UniCredit Bank.
 5. Vložte papírové bankovky v CZK (ne mince) do přihrádky, která se před Vámi otevřela. Vkládejte nezmačkané a jinak nepoškozené bankovky, srovnané do "balíčku". Není třeba vkládat jednotlivě, bankomat pojme v jedné transakci až 200 kusů bankovek.
 6. Bankomat automaticky zpracuje vložené bankovky a na obrazovce zobrazí detailní přehled o výsledku s celkovou částkou, která bude připsána na zvolený účet.
 7. Zkontrolujte si na obrazovce soupis vložených bankovek. Následně vložení můžete potvrdit nebo stornovat.
 8. Odeberte stvrzenku jako potvrzení o přijetí a připsání hotovosti na Váš účet.
 9. Odeberte platební kartu.

Výběr hotovostiUniCredit

 

Výběr hotovosti na bankomatu.

Zůstatek na účtuUniCredit

 

Informace o disponibilním zůstatku na účtu ke kartě na bankomatu.