Pujčky a úvěry přes bankomaty

 

Banky prostřednictvím bankomatů nabízí svím klientům i klientům jiných bank různé nabídky na půjčky a úvěry. Zejména se jedná o kreditní kartu, spotřebitelský úvěr, kontokorent, hypotéku... Nejedná se o závaznou nabídku. Celá transakce končí projevením zájmu ze strany držitele karty o úvěr nebo půjčku. Držitel karty zanechá na sebe kontakt a banka jej následně kontaktuje.

Banky a směnárny

Česká Spořitelna, a.s.ČSAS

 

Klienti České spořitelny nemusí od 1. prosince 2009 pro kontokorentní úvěr vždy do pobočky, nyní si jej mohou sjednat či navýšit přes více než 800 bankomatů ČS. Klient prostřednictvím PIN jednoduše nabídku potvrdí na obrazovce bankomatu a prostředky se mu automaticky připíší na účet. Do pobočky klient nemusí. Vyřízení nebo navýšení kontokorentu přes bankomat, tedy možnost okamžitého přístupu k hotovosti, je rychlé a jednoduché.

Kontokorent nebo jeho navýšení konkrétním klientům je nabídnout díky pečlivému zpracování a vyhodnocování klientských dat. Nabízí takovou výši kontokorentu, která daného klienta nepředluží. Zodpovědně volí i to, zda je nabídka pro klienta vhodná. Klientovi nabízí adekvátní řešení pro jeho momentální situaci.

GE Money Bank, a.s.GE

 

Již po čtyřech měsících od založení běžného účtu vám zdarma aktivujeme v České republice jedinečnou službu Infolimit, díky níž vždy a všude víte, kolik peněz vám GE Money Bank nabízí.

  • Vždy na začátku měsíce pravidelně vypočítává a zobrazuje aktuální nabídky. Tyto nabídky zůstávají platné vždy po dobu následujícího kalendářního měsíce.
  • Stačí, abyste na svůj běžný účet v GE Money Bank posílali vaše pravidelné příjmy

Jak funguje Infolimit

  • Po vsunutí karty do bankomatu si klient může v úvodním menu zvolit službu „Infolimit - kolik si můžete půjčit“.
  • Po zvolení služby infolimit, se klientovi zobrazí nabídka produktů (Expres, Flexikredit, MoneyCard) s částkou, kterou si klient může půjčit.
  • Jestliže bude mít klient zájem o více informací k zvolenému produktu, nebo si bude chtít o produkt přímo požádat, zadá na následující obrazovce své telefonní číslo.
  • Zadané telefonní číslo se automaticky přenese do GE Money Bank a klient bude následně do 24 hodin v nejbližší pracovní den kontaktován osobním bankéřem, který klientovi sdělí více informací o zvoleném produktu, nebo přímo provede předběžné schválení půjčky dle přání klienta.
  • Informaci o Infolimitu si může klient na bankomatu také vytisknout.
  • Schválený klient se poté dostaví s potřebnými doklady (dle instrukcí osobního bankéře z telefonního rozhovoru) na obchodní místo GE Money Bank, kde už jen podepíše smlouvu.